Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/noores/domains/nooresahar.ir/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
 مدیر مجتمع مس شهر بابک: نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک برگزار می‌شود 
  

مدیر مجتمع مس شهر بابک: نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک برگزار می‌شود

 • مدیرمجتمع مس شهر بابک گفت: نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک با حضور معاونت علمی فناوری و اقتصادی دانش‌بنیان ریاست جمهوری در روزهای ۲۸ و ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود.

   نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک برگزار می‌شود

  به گزارش مس پرس، حسین محمودی با اعلام این خبر، افزود: نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک با رویکرد «نوآوری تکمیل کننده پازل تولید» با حضور معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت فناوری و نوآوری وزارت عتف، پارک فناوری پردیس، کانون پتنت، صندوق‌های پژوهش و فناوری، انجمن مس و دیگر بازیگران زیست بوم نوآوری و فناوری ایران در روزهای ۲۸ و ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۱ در مجتمع مس شهربابک برگزار خواهد شد.

  حسین محمودی با اعلام این خبر گفت: در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری بر تحقق شعار سال مبنی بر تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین،گردهمایی mesinno با رویکرد مسی نوین توسط مجتمع مس شهربابک طی دو روز برگزار می‌شود.
  وی افزود: این گردهمایی به دنبال امکان توسعه ارتباط مجتمع مس با شبکه دانش‌بنیان کشور و ارائه نیازهای فناورانه و همچنین راه حل‌های نوآورانه است.
  محمودی با اشاره به اهداف و رویکرد این گردهمایی، توسعه اکوسیستم نوآوری مجتمع مس شهربابک، آشنایی شبکه دانش بنیان کشور با این مجتمع، ارائه نیازهای فناورانه و تأمین مالی جمعی نیازهای فناورانه را از مهمترین اهداف این رویداد عنوان کرد که به همت واحد تحقیق و توسعه مجتمع مس شهربابک برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

13مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت نورسحر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1396

طراحی شده توسط گروه آرکو